Újraindul a vasúti személyközlekedés két vonalon
Vitézy Dávid bejelentette, hogy két vasútvonalon is újraindul a személyszállítás. Komló és Dombóvár között augusztus 1-től, Miskolc és Tiszaújváros között pedig szeptember 1-től vehetik újra igénybe az utasok a vonatokat.