VB-szereplés: milliós bevétel a magyar kluboknak
A magyar NB I.-es csapatok jelentős bevételre tehetnek szert a világbajnokságon szereplő játékosaik után. A Ferencváros Lenny Joseph szereplése révén már most láthatja a potenciális összeget, míg az ETO és a Puskás Akadémia játékosai után járó pénz még tovább növekedhet.