Világbajnoki pénz a magyar kluboknak
A FIFA klubkompenzációs programja révén a Ferencváros, a Puskás Akadémia és a Győri ETO is jelentős pénzösszeghez juthat a katari világbajnokságon szereplő játékosai után. Ez a lehetőség a kluboknak komoly bevételt jelenthet a nemzetközi szereplésükből.