Diplomáciai vezetők cseréje: 37 nagykövetet hívnak vissza
Orbán Anita külügyminiszter bejelentette, hogy 37 külképviselet vezetőjét hívják vissza, részben a lejáró megbízatások miatt. A lépés célja egy professzionális diplomáciai kar létrehozása.