Ausztria: "Elképesztő tempóban" darálták le a magyar külügy iratait
Az osztrák külügyminiszter, Alexander Schallenberg szerint a magyar külügyminisztériumban "elképesztő tempóban" daráltak le iratokat. Orbán Anita, a magyar külügyminisztérium államtitkára a Der Standardnak nyilatkozva megerősítette, hogy sok iratot megsemmisítettek.