Orbán Anita: Ausztria is csatlakozhat a visegrádi együttműködéshez
Orbán Anita magyar külügyminiszter bécsi látogatásán osztrák kollégájával tárgyalt a kétoldalú kapcsolatokról, energiafüggőségről, jogállamiságról és Ukrajnáról. Kiemelte, hogy Ausztria előtt is nyitva áll a visegrádi együttműködés lehetősége.