azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Orbán Anita: Ausztria is csatlakozhat a visegrádi együttműködéshez

12 megtekintés

Forrás: Portfolio

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

Orbán Anita magyar külügyminiszter bécsi látogatásán osztrák kollégájával tárgyalt a kétoldalú kapcsolatokról, energiafüggőségről, jogállamiságról és Ukrajnáról. Kiemelte, hogy Ausztria előtt is nyitva áll a visegrádi együttműködés lehetősége.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek