azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

EU-s forrásból fejlesztik az áramhálózatot

5 megtekintés

Forrás: Telex

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Megjelent az 533 milliárd forintos, 1,5 milliárd eurós EU-s fejlesztési program kiírása, amely az áramhálózat modernizálását célozza. A beruházás az országos villamosenergia-rendszer fejlesztésére és bővítésére irányul.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek