azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Energetikai fejlesztés: 1,5 milliárd eurós program indul

4 megtekintés

Forrás: Portfolio

Uniós források
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

Kapitány István bejelentette, hogy 1,5 milliárd eurós uniós forrásból nagyszabású energetikai program indul a magyar villamosenergia-hálózat fejlesztésére. A beruházás célja az ellátásbiztonság növelése, új megújuló kapacitások integrálása és okosmérők telepítése a tudatosabb energiafelhasználás érdekében.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek