Energetikai fejlesztés: 1,5 milliárd eurós program indul
Kapitány István bejelentette, hogy 1,5 milliárd eurós uniós forrásból nagyszabású energetikai program indul a magyar villamosenergia-hálózat fejlesztésére. A beruházás célja az ellátásbiztonság növelése, új megújuló kapacitások integrálása és okosmérők telepítése a tudatosabb energiafelhasználás érdekében.