Ötmeccses eltiltás a lábtörésért
A katari Ászim Mádíbu ötmeccses eltiltást kapott, miután eltörte ellenfele, Ismaël Koné lábát. Bár a sérült játékos megbocsátott, a FIFA nem enyhített a büntetésen, ami a szabálytalanságot elkövető játékost teljesen összeomlasztotta.