Dél-koreai kapitányt ételmérgezéssel gyanúsították a vb-vereség után
Dél-Korea nehéz helyzetbe került a labdarúgó-világbajnokságon a Dél-Afrika elleni váratlan vereség után, így kérdésessé vált a továbbjutásuk. A mérkőzés utáni sajtótájékoztatón a dél-koreai kapitányt azzal a kérdéssel szembesítették, hogy esetleg ételmérgezés okozhatta-e a gyenge teljesítményt.