Dél-koreai kapitány a vereségről
A dél-koreai szövetségi kapitány, Hong Mjungbo elismerte, hogy csapata a legfontosabb mérkőzésen teljesített a leggyengébben. Nem keresett mentséget a Dél-Afrika elleni vereségre, és nem tulajdonította azt külső tényezőknek.