Energiaárak és függetlenség: A Magyarország Jövő Időben gondolatai
A Magyarország Jövő Időben adásában felmerült, hogy az energiaárak emelkedését el kell fogadni, hasonlóan a kenyér és paradicsom árainak növekedéséhez az elmúlt 13 évben. Az adás azt is feszegette, hogyan lehetne csökkenteni az energiafelhasználást a kényelem megtartása mellett, és hogyan érhető el független energiarendszer.