azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Nyomozás indult a Győr+ Média Kft. ellen

1 megtekintés

Forrás: Telex

Belföld
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás gyanúja miatt indított nyomozást a rendőrség a Győr+ Média Kft. ellen. Pintér Bence polgármester szerint a cég fiktív szerződéseket kötött fideszes képviselők rokonaival, ezzel okozva a vagyoni hátrányt.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek