Fonyód volt polgármesterét hűtlen kezelés gyanúja miatt vették őrizetbe
Fonyód volt fideszes polgármesterét különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt vették őrizetbe. Az ügyben folyó eljárás ennek a bűncselekménynek a kivizsgálására irányul.