azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Fonyód volt polgármesterét hűtlen kezelés gyanúja miatt vették őrizetbe

10 megtekintés

Forrás: Telex

Belföld
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Fonyód volt fideszes polgármesterét különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt vették őrizetbe. Az ügyben folyó eljárás ennek a bűncselekménynek a kivizsgálására irányul.

Tovább az eredeti cikkhez