Irán békeüzenete az öltözőből
Az iráni labdarúgó-válogatott az öltözőben hagyott üzenettel köszöntötte az amerikaiakat és a világot, kiállva a béke mellett. A csapat megköszönte Los Angeles vendéglátását a háború miatt korlátozásokkal teli pályafutása során.