Irán válogatottja üzenetet hagyott Los Angelesben
A belgákkal döntetlent játszó iráni labdarúgó-válogatott egy kézzel írt üzenettel búcsúzott Los Angeles-től. Az öltözőben hagyott levélben köszönték meg a lehetőséget és a fogadtatást.