azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Víztakarékosságra kérnek a szolgáltatók a hőség miatt

4 megtekintés

Forrás: Telex

Belföld
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

A hőség miatt megnövekedett vízfogyasztás túlterhelte a rendszert, ezért több helyen is csak csöpög a víz a csapokból. A szolgáltató arra kéri a lakosságot, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel a kritikus helyzet elkerülése érdekében.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek