Tömeggyilkossággal fenyegetőző norvég férfit ítéltek el
Nyolc év börtönbüntetésre ítéltek egy Magyarországon élő norvég férfit, aki korábban tömegmészárlással fenyegetőzött. Célja az volt, hogy túlszárnyalja Anders Breivik 2011-es, 77 halálos áldozatot követelő merényletét.