8 évet kapott a norvég tömeggyilkosjelölt
8 év börtönbüntetést kapott egy Magyarországon élő norvég férfi, aki egy videóban jelentette be, hogy több mint 77 ember megölését tervezi. A bíróság súlyosnak ítélte meg a tömegmészárlásra való készülését.