Paks II. szakemberek 4000 órás képzése sikeresen zárult
A Paks II. Atomerőmű üzemeltető személyzetét felkészítő magyar instruktorok sikeresen teljesítették 4000 órás oroszországi képzésüket, amelynek elméleti részét a Roszatom Műszaki Akadémiáján, gyakorlatát pedig a Leningrádi Atomerőmű II. kiépítésén végezték. A vizsgát 2026. június 26-án tették le, felkészülve a jövőbeni feladataikra.