Csökkent a terrorfenyegetettség Magyarországon
Magyarországon a terrorfenyegetettségi szintet magasról közepesre csökkentették, mivel a korábbi szigorúbb intézkedések fenntartása már nem indokolt a biztonsági helyzet alapján. A döntést Pósfai Gábor belügyminiszter hozta meg a Terrorellenes Koordinációs Bizottság javaslatára, miután a terrorfokozatot február 28-án emelték meg.