Terrorfenyegetettség csökkentése Magyarországon
Pósfai Gábor belügyminiszter bejelentette, hogy Magyarországon mérséklik a terrorfenyegetettségi szintet. A korábban bevezetett szigorúbb biztonsági intézkedések fenntartása a jelenlegi helyzetben már nem szükséges.