BYD: Jogkövetést vár a kormány
Gajdos László, az élő környezetért felelős miniszter keményen üzent a BYD-nek, hangsúlyozva, hogy a kormány nem tűri a környezetvédelmi jogsértéseket. Elvárják a BYD vezetésétől, hogy működésük teljes összhangban legyen a jogi és környezetvédelmi előírásokkal.