Új médiatörvény: Vezetőváltások és audit a közmédiánál
Az Országgyűlés elfogadta az új médiatörvényt, amely lehetővé teszi a közmédia politikai alapon kinevezett vezetőinek leváltását. Grósz Judit miniszteri biztos irányításával ideiglenes vezetés áll fel, és szakmai, valamint anyagi audit indul a korábbi működés feltárására, hogy a közmédia ismét a magyar embereket szolgálja.