Edzőváltás a skót válogatottnál a vb-kudarc után
Steve Clarke vezette skót válogatott mindössze egy gólt szerzett a világbajnokságon, ami kevésnek bizonyult a továbbjutáshoz. A gyenge teljesítmény miatt a szövetségi kapitány benyújtotta lemondását.