Lemondott a skót kapitány a kiesés után
Steve Clarke, a skót labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya lemondott posztjáról, miután csapata nem jutott tovább a 2024-es Európa-bajnokság selejtezőiből. A csapat kiesése után a kapitány felelősséget vállalt és távozott a posztjáról.