MotoGP: Bezzecchit kizárták, miután megütött egy pályabírót
A MotoGP pontversenyét vezető Marco Bezzecchit utólag kizárták a szombati sprintfutamon történt incidens miatt, ahol megütött egy pályabírót. Az eset után azonnali eltiltás következett, majd további fejlemények is történtek az ügyben.