Négyéves eltiltás a wimbledoni bajnoknak doppingvétség miatt
A 2023-as wimbledoni bajnok, Markéta Vondroušová négyéves eltiltást kapott, mert megtagadta a doppingellenőrzést. Ezzel a döntéssel gyakorlatilag véget érhetett a cseh teniszezőnő profi karrierje.