Új tisztek avatása az NKE-n
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemen 173 új tisztet avattak fel, akik a rendőrség, a NAV, a katasztrófavédelem, a büntetés-végrehajtás és az Országos Idegenrendészeti Főigazgatóság kötelékében kezdik meg hivatásukat. Az ünnepségen a végzősök esküt tettek, és átvették megbízóleveleiket.