azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

SK Hynix lett Dél-Korea legértékesebb tőzsdéje

19 megtekintés

Forrás: Portfolio

Befektetés
Blurred placeholder
Kép forrása: Portfolio
AI összefoglaló

Az SK Hynix lett Dél-Korea legértékesebb tőzsdei vállalata, megelőzve a Samsung Electrics-et. A mesterséges intelligencia iránti növekvő keresletnek köszönhetően a memóriachip-gyártó cég, amely korábban a csőd szélén állt, látványos talpra állást mutatott be.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek