SK Hynix lett Dél-Korea legértékesebb tőzsdéje
Az SK Hynix lett Dél-Korea legértékesebb tőzsdei vállalata, megelőzve a Samsung Electrics-et. A mesterséges intelligencia iránti növekvő keresletnek köszönhetően a memóriachip-gyártó cég, amely korábban a csőd szélén állt, látványos talpra állást mutatott be.