Autóalkatrész-gyári dolgozók sztrájkolnak
A pécsi és székesfehérvári autóalkatrész-gyárak dolgozói 12 órás sztrájkot jelentettek be. A munkabeszüntetés oka az alacsony bérek, a hétvégi túlórák és a megnövekedett munkaterhek.