Rágalmazásért ítélték el Miskolc polgármesterét
A Miskolci Járásbíróság rágalmazás bűntette miatt ítélte el a város fideszes polgármesterét, Tóth-Szántai Józsefet. A polgármester az akkori alpolgármestert sértette meg 2024-ben, és a döntés ellen fellebbezni fog.