Famke Janssen szerint hiba Jean Grey kihagyása az új Bosszúállók-filmből
Famke Janssen, aki korábban Jean Grey-t alakította az X-Men filmekben, úgy véli, hiba volt a Marvel részéről, hogy kihagyta a karaktert az új Bosszúállók-filmből. A színésznő nem fog visszatérni a Doctor Doom ébredésében.