Norvég B csapat debütált a vébén
A norvég B válogatott a harmadik fordulóban mutatkozott be a vébén, miután a szövetségi kapitány az utolsó emberig kicserélte a kezdőcsapatát. Ez a taktika a franciák ellen eredményesnek bizonyult.