Novák Előd fizeti a szivárványos zászlók bírságát
Novák Előd, a Mi Hazánk Mozgalom alelnöke vállalta, hogy kifizeti a bírságot, amelyet az Erzsébet hídról eltávolított szivárványos zászlók miatt szabtak ki. Ezzel a lépéssel a pártvezető a szólásszabadság mellett állt ki, bár a pontos megfogalmazása eltérhetett ettől.