Börtönbüntetés a volt dél-koreai igazságügyi miniszternek
A volt dél-koreai igazságügyi minisztert huszonöt év börtönbüntetésre ítélték. Az ítélet indoka, hogy szerepet játszott a 2024-es hadiállapot kihirdetésében.
A volt dél-koreai igazságügyi minisztert huszonöt év börtönbüntetésre ítélték. Az ítélet indoka, hogy szerepet játszott a 2024-es hadiállapot kihirdetésében.