Telex Olyan kevés víz van a Velencei-tóban, hogy a Magyar Kerékpárosklub elnöke konkrétan átsétálta „Az iszapban járás kimerítő, és nem is túl gusztusos” – írta a tó átsétálásáról Kürti Gábor. 10 hours ago