Velencei-tó: Átsétált a kiszáradt medren a Magyar Kerékpárosklub elnöke
A Velencei-tó rendkívül alacsony vízszintje miatt a Magyar Kerékpárosklub elnöke, Kürti Gábor a tó medrében sétált. Az elnök tapasztalata szerint az iszapban járás kimerítő és nem túl gusztusos volt.