Vizsgálat a dél-koreai válogatott kiesése után
Dél-koreai elnök, I Dzsemjong kormányzati vizsgálatot rendelt el a válogatott katasztrofális szereplése után. Az elnök elnézést kért a rosszul elköltött adófizetői pénzekért és a csalódásért, szigorú elszámoltatást ígérve.