Ausztrália szigorítana a kiskorúak közösségi média használatával kapcsolatban
Ausztrália jelentős bírságot szabna ki azokra a techcégekre, amelyek nem akadályozzák meg a 16 év alattiak közösségi média használatát. A jelenlegi szabályozás ellenére a fiatalok könnyen kijátsszák az életkor-ellenőrzési mechanizmusokat.