Benzinkutak a kormányzati támogatást várják
Az RTL Híradó beszámolt egy április elsejei levélről, amelyet még az előző kormány kereskedelemért felelős államtitkára küldött. A benzinkutak a kormányzati támogatást várják, miután pénteki bezárások után további korlátozások is várhatóak.