azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

MTA-elnök: Autonómia és kormányzati együttműködés

13 megtekintés

Forrás: Telex

Belföld
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Pósfai Mihály, az MTA elnöke kiemelte az együttműködés fontosságát a kormánnyal, ugyanakkor megjegyezte, hogy az előző rendszer nem tolerált jelentős autonómiát az akadémia részéről. Hangsúlyozta, hogy az MTA-nak a mindenkori kormánnyal való kapcsolata alapvetően együttműködésen kell, hogy nyugodjon.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek