Svédország győzelmével ért véget a Japán elleni drámai vb-negyeddöntő
A Japán–Svédország női labdarúgó-világbajnoki negyeddöntő rendkívül izgalmasan alakult, ahol a két csapat végül 1-1-es döntetlennel zárta a rendes játékidőt. A büntetőpárbajban a svédek bizonyultak jobbnak, így ők jutottak tovább az elődöntőbe.