Új rendőrfőkapitány és képviselők a Fővárosi Közgyűlésen
Budapest új rendőrfőkapitánya bemutatkozott a Fővárosi Közgyűlésnek, ahol a közbiztonság helyzetéről is kérdezték. Emellett esküt tett két új fideszes és egy tiszás képviselő is a testületben.