azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

BYD-gyár: Vendégmunkásstop ide, külföldi munkavállalók oda

19 megtekintés

Forrás: Telex

Gazdaság
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

A szegedi BYD-gyár a munkaerőhiány miatt akár 20 ezer embert is felvenne, és bár új vendégmunkás-engedélyek nem lesznek, harmadik országbeli munkavállalók továbbra is foglalkoztathatók az üzemben. Ez azt jelenti, hogy a vendégmunkásstop ellenére is megoldódhat a gyár munkaerőigénye.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek