azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Norvégok halat és sajtot, nem narancsot vittek a vb-re

3 megtekintés

Forrás: Telex

Sport
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

A norvég kézilabda-válogatott nem vitt narancsot a világbajnokságra, ellentétben azzal a városi legendával, ami terjedni kezdett. Azonban 500 kilogramm halat és közel 200 kilogramm sajtot vittek magukkal az eseményre.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek