Egyre súlyosabb a szakítás Izrael és Amerika közt: már az amerikai fegyverek sem kellenek
Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök kijelentette, hogy Izraelnek meg kell szabadulnia az Egyesült Államoktól való katonai függőségtől, és ki kell építenie a saját fegyvergyártási kapacitását - számolt be a Times of Israel. A kijelentés azért is érdekes, mert érezhetően, napról napra romlik Izrael és az Egyesült Államok kapcsolata. Netanjahu arról is beszélt, hogy szerinte az Iránnal való háború még nem ért véget.
2 days ago · Portfolio