Zelenszkij: Megsemmisültek az orosz drónállomások Belaruszban
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök szerint már nem működnek azok az orosz drónok által használt átjátszóállomások, amelyek Belarusz területén üzemeltek. Nem tisztázott, hogy a belarusz erők tették-e tönkre ezeket az állomásokat.