Megtudtuk: rendőrök vonultak ki a Semmelweis Egyetemhez, a Készenléti Rendőrség vagyonvisszaszerzési hivatala járt el
Értesüléseink szerint a mai nap folyamán nagy erőkkel vonult ki a Semmelweis Egyetem belső központi épületéhez a Készenléti Rendőrség. Megkeresésünkre az ORFK Kommunikációs Szolgálata megerősítette a kivonulás tényét, folyamatban lévő büntetőeljárással függ össze a cselekmény. Az egyetem hivatalos megkeresésünkre annyit írt, hogy kérdéseinkkel forduljunk a hatóságokhoz. Mindezek fényében különösen érdekes Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter 5 órával ezelőtt megjelent Facebook-bejegyzése, miszerint "a Tisztítótűz művelet az egészségügyben is folyamatos lesz".
4 hours ago · Portfolio