azkomgec logo
azkomgec.hu
Kapcsolat
Bejelentkezés Regisztráció

Börtönben is dolgozik a polgármester

6 megtekintés

Forrás: Telex

Belföld
Blurred placeholder
Kép forrása: Telex
AI összefoglaló

Őrsi Gergely, a II. kerület alpolgármestere szerint a börtönben lévő polgármester továbbra is megkapja a testületi anyagokat, és saját előterjesztéseket is írhat. Ezzel biztosítva van, hogy a polgármester továbbra is felelős maradhat az önkormányzat döntéseiért.

Tovább az eredeti cikkhez

Kapcsolódó cikkek