Börtönben is dolgozik a polgármester
Őrsi Gergely, a II. kerület alpolgármestere szerint a börtönben lévő polgármester továbbra is megkapja a testületi anyagokat, és saját előterjesztéseket is írhat. Ezzel biztosítva van, hogy a polgármester továbbra is felelős maradhat az önkormányzat döntéseiért.